Terapeuta zajęciowy Kraków

Dzisiaj chcielibyśmy Wam przedstawić osobę, która pełni niezwykle ważną rolę na kierunku Terapeuta zajęciowy. Poznajcie Panią Karolinę Wójcik – naszego wyjątkowego nauczyciela!

Pani Karolina jest osobą odpowiedzialną, pełną empatii i życzliwości. Jej poczucie humoru i dystans do siebie sprawiają, że każda lekcja jest nie tylko pouczająca, ale także pełna radości i uśmiechu. Jej kompetencje miękkie są niezwykle rozwinięte, co sprawia, że potrafi doskonale porozumieć się z każdym uczniem. Jest otwarta i komunikatywna, zawsze gotowa do wysłuchania i udzielenia wsparcia.

Pani Karolina ceni sobie szczerość, zaangażowanie i dobrą atmosferę, które tworzy na zajęciach z metod, technik oraz organizowania terapii zajęciowej.
Docenia, gdy inni nie boją się prosić o pomoc czy przyznać, że czegoś nie wiedzą czy nie potrafią. Jak sama mówi o sobie: „jako pedagog jestem, a nie bywam”. Pani Karolina jest zawsze obecna i zaangażowana w rozwój swoich uczniów.

Dlatego też, jesteśmy niezmiernie wdzięczni za możliwość współpracy z Panią Karoliną. Jej pasja, zaangażowanie i troska o rozwój naszych Słuchaczy są nieocenione!
Dziękujemy Pani Karolinie za to, że jest z nami i pomaga naszym Słuchaczom stawać się lepszymi Terapeutami zajęciowymi!

#teamrenoma #terapiazajęciowa #kadrapedagogiczna #najlepszynauczyciel #nauczyciel #zespółrenomy #szkołapolicealna #szkołakraków #kraków #szkoładladorosłych #uczymyzawodu #poznajnas