Szkoła policealna Kraków

Drodzy Słuchacze!

Zdajemy sobie sprawę, że wiosenna aura budzi w Was chęć do odpoczynku na łonie natury i podejmowania nowych aktywności. Jednak musicie też zadbać o radosny finał Waszej nauki. Zbliża się klasyfikacja oraz egzaminy końcowe.

Mamy przeczucie, że dajecie z siebie wszystko. Nie zapominajcie, iż obowiązkowym etapem nauki w szkole dającej uprawnienia zawodowe są PRAKTYKI. Należy zrealizować w odpowiednim miejscu wymaganą ilość godzin praktycznej działalności w wybranym zawodzie i dostarczyć do szkoły potwierdzenie odbycia takich zajęć – dziennik praktyk zawodowych.

Nie zwlekajcie z tym ważnym zadaniem i dostarczcie dzienniczki praktyk przed ostatnimi zajęciami.

Życzymy powodzenia i zapraszamy z owocami swojej ciężkiej pracy do sekretariatu przy ul. Kremerowskiej 15/2 w Krakowie.