Szkoła policealna Kraków

Zadbajmy razem o bezpieczny powrót do nauki!

W trosce o Wasze bezpieczeństwo w naszej Strefie Słuchacza pojawiła się już spora dawka informacji dotyczących procedur obowiązujących na zajęciach w Centrum Edukacji RENOMA.

Dbając o siebie nawzajem, zapoznajmy się z zasadami bezpieczeństwa. Odrobina wzajemnej asekuracji to dziś obowiązek naszej #renomowej rodzinki.

Pragniemy Was pokrótce w nie wprowadzić :

1. Przy wejściu do szkoły jak i na każdym piętrze znajdziecie płyn do dezynfekcji rąk. Jesteście zobowiązani do skorzystania z niego przed wejściem.
  2. Aby zminimalizować ryzyko zakażeń możecie korzystać z maseczek lub przyłbic.
  3. Należy unikać przebywania w bliskich skupiskach osób.
  4. Zalecamy naciskanie klamek łokciem! Postaramy się natomiast aby drzwi do sal zawsze były uchylone.
  5. Jeżeli zaobserwujecie u siebie objawy wskazujące na infekcję dróg oddechowych, gorączkę, kaszel, katar – zostańcie w domu!

Uzupełniając naszą wiedzę możemy wspólnymi siłami zdecydowanie skuteczniej chronić siebie i swoich bliskich!

Zajrzyjcie na naszą strefę: https://strefa.szkolarenoma.pl i zapoznajcie się wnikliwie z procedurami, które są tam dla Was przygotowane.