Technik administracji

Pewien słuchacz zapisując się do naszej szkoły chciał całkowicie zmienić branże, w której pracował. Długi czas zajmował się gastronomią i chciał, aby jego życie zawodowe wyglądało w przyszłości nieco spokojniej.

Pan Piotr wybrał kierunek technika administracji, bo zawsze lubił wszelkie sprawy „papierkowe”. Dodatkowo, Pan Piotr interesuje się prawem, dlatego technik administracji okazał się dla niego idealnym kierunkiem.

Dlaczego o tym wspominamy?

Bo Pan Piotr jest idealnym przykładem, jak w łatwy sposób można zmienić swoje życie. Wybrał odpowiednią szkołę, a po skończonym kierunku, zatrudnił się w korporacji. Szybko awansował i postanowił otworzyć własną firmę świadczącą usługi w obszarze administracji dokumentami.

Skrupulatność
Dokładność
Cierpliwość

I przede wszystkim pasja💚

Wszystkie te cechy sprawiły, że Pan Piotr idealnie odnalazł się w administracji.

Jeśli chcecie podzielić losy Pana Piotra, albo po prostu praca biurowa i administracyjna to wasza pasja, to nie wahajcie się ani chwili i zapisujcie się na Technika Administracji w Centrum Edukacji Renoma!

Rekrutacja już trwa, przyjdź do nas i pozwól abyśmy pomogli zmienić Twoje życie!

Nowy semestr rozpoczyna się we wrześniu, natomiast już dzisiaj zachęcamy do zapisu:
https://szkolarenoma.pl/rekrutacja

W razie pytań służymy radą pod numerem telefonu: 506 316 099

Bądź zapraszamy do naszego sekretariatu –
UL. KREMEROWSKA 15/2, KRAKÓW

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej oraz
pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Kuratora Oświaty.