Szkoła dla dorosłych Kraków

Wiecie, co łączy opiekunów medycznych z technikami masażu? Zaskoczymy Was, bo nie tylko komunikacja i praca z pacjentami!

Wspólnym mianownikiem tych zawodów jest także wiedza anatomiczna i fizjologiczna.

Na obu kierunkach słuchacze Centrum Edukacji Renoma w Krakowie podczas nauki zawodu uczęszczają na zajęcia z „pracowni fizjoterapii”. Poznają na nich różne techniki terapeutyczne, aby w pracy zawodowej móc wspierać zdrowie pacjentów.

A ponieważ obchodzimy dzisiaj święto tejże dziedziny nauki, mamy dla Was ciekawostki:

.: genetyczne (mukowiscydoza, zespół Downa),
.: neurologiczne (stwardnienie rozsiane, zespół Pradera-Williego),
.: metaboliczne (fenyloketonuria, galaktozemia czy choroba Gauchera),
.: reumatologiczne (toczeń rumieniowaty układowy, sklerodermia czy zespół Sjögrena)
.: onkologiczne (neuroblastoma, mięsaki tkanek miękkich czy guz Wilmsa).

Jeśli interesujesz się zagadnieniami z dziedziny anatomii, fizjoterapii i rehabilitacji, zawód Technika masażysty lub Opiekuna medycznego jest właśnie dla Ciebie!

Wciąż możesz rozpocząć naukę od września.

Rekrutacja do Niepublicznej Medycznej Szkoły Policealnej RENOMA w Krakowie trwa, a formularz rekrutacyjny wypełnisz pod tym linkiem: