Centrum Edukacji Renoma

Kochani! Z nieukrywaną satysfakcją przedstawiamy Wam kobietę z pasją, jedyną w swoim rodzaju i niezwykle ambitną panią Anna Słowik.

Mamy to szczęście, że pani Ania należy do grona pedagogicznego Renomy. Uczy i przekazuje praktyczną wiedzę na kierunku Technik masażysta od samego początku istnienia naszej szkoły.

Pani Ania ukończyła AWF w Krakowie, gdzie zdobyła tytuł magistra fizjoterapii. Masaż i fizjoterapia to dziedziny wiedzy, które ją fascynują, nieustannie rozwija się i pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie. Zawsze stawia przed sobą wysoko poprzeczkę. Do pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem, jak sama mówi „Renoma to coś więcej niż tylko praca, to pasja, która stanowi motywację do ciągłego rozwijania swoich umiejętności”.

Równie wielką radość daje jej praca z pacjentami i ich rehabilitacja. Zwłaszcza wtedy, kiedy jej pacjent odzyskuje sprawność i na jego twarzy w końcu pojawia się uśmiech.

Pani Ania chciałaby, aby Słuchacze uczestniczący w prowadzonych przez nią zajęciach, oprócz zdobycia nowych umiejętności, zarazili się również miłością do masażu, aby dzięki zdobytej wiedzy byli w stanie pomóc innym, sobie, swojej rodzinie i przede wszystkim – aby robili to z przyjemnością.

Ma również nadzieję na to, że Słuchacze będą wspominać dwuletni okres nauki pod jej skrzydłami jako wspaniałą przygodę.

Pani Ania ma jeszcze jedną pasję – góry. Dlaczego akurat góry? „Może dlatego, że w pewien sposób są podobne do masażu – każdy krok w przód to nowy obraz, nowy horyzont, nowe możliwości” – piękne słowa Pani Aniu!

#teamRenoma
#zespółRenomy
#środazRenomą