Florysta

Kochani, z nieukrywaną przyjemnością przedstawiamy Wam Panią Anię Wolską – nauczyciela przedmiotów praktycznych na kierunku Florysta.

Pani Ania to absolwentka Wydziału Form Przemysłowych na Akademii Sztuk Pięknych, która uważa, że pasje powinno rozwijać się przez całe życie. Jest pedagogiem i nauczycielem z 15-letnim stażem. Uczy sztuki, prowadzi warsztaty artystyczne, rozwija pasje wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

W Centrum Edukacji Renoma zaraża swoją energią nie tylko słuchaczy kierunku Florysta, ale i całą szkołę. Z jej pięknej i pachnącej pracowni florystycznej aż nie chce się wychodzić!

Na pierwszy rzut oka widać, że Pani Ania naprawdę kocha to, co robi. Jest artystyczną duszą, która kierując się zasadą „zero waste” – z niczego potrafi wyczarować dzieło sztuki. Swoją potężną wiedzę z wielkim zaangażowaniem przekazuje na zajęciach praktycznych w Renomie. Dużo daje od siebie i równie dużo wymaga od naszych Słuchaczy. To pod jej okiem budzą w sobie artystyczną wrażliwość i tworzą piękne rzeczy – często zaskakując nawet samych siebie.

Cieszymy się, że mamy taką wspaniałą osobowość w gronie naszych pedagogów. Życzymy Pani Ani mnóstwa sukcesów, zarówno zawodowych, jak i osobistych.

#teamRenoma
#zespółRenomy