Szkoła policealna Kraków

Są takie sytuacje, w których po prostu musisz dołączyć do szkoły policealnej Renoma.

Jeśli utożsamiasz się przynajmniej z jedną z nich, koniecznie wybierz zawód dla siebie i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

1. Męczy Cię Twoje obecne miejsce pracy?
    Zmęczenie pracą odnosi się do psychicznego i fizycznego wyczerpania – i uwaga – nie jest dla nas dobre! Negatywnie wpływa nie tylko na efektywność naszej pracy, ale i na życie prywatne. Jeśli na co dzień towarzyszy Ci znużenie, zmniejszona koncentracja, brak motywacji i ogólne złe samopoczucie – to znak, że musisz poważnie rozważyć zmianę pracy lub nawet zawodu.
  2. Myślisz o zdobyciu nowych umiejętności?
    Szkoła policealna Renoma to dobre miejsce by nauczyć się czegoś tylko dla siebie. Umiejętność wykonywania różnego rodzaju masaży czy zabiegów kosmetycznych przyda się nie tylko w przyszłej pracy, ale i w codziennym życiu. Możesz skorzystać na niej zarówno Ty, jak i Twoi bliscy.
  3. Skończyłeś szkołę średnią, chcesz szybko zdobyć zawód i niezależność?
    Szkoła policealna to tylko rok, półtorej lub dwa lata nauki, po których rynek pracy stanie przed Tobą otworem.
  4. Nudzisz się w domu, chciałbyś poznać nowych ludzi i spędzić czas w fajnej atmosferze?
    Nawet jeśli nie rozważasz zmiany zawodu, nauka w szkole policealnej to okazja do zawarcia nowych przyjaźni (często na całe życie!) i spędzenia czasu w ciekawy i inspirujący sposób.

Podpisujesz się pod którąś z nich?

Sprawdź dostępne kierunki kształcenia i wypełnij formularz:

A jeśli nie wiesz, który zawód będzie odpowiedni dla Ciebie, skontaktuj się z naszym sekretariatem.

e-mail: krakow@szkolarenoma.pl