Technik usług kosmetycznych

W najbliższą sobotę (18 stycznia) w Renomie odbędzie się szkolenie z depilacji woskami LYCON – bezpłatnie dla naszych Słuchaczek kierunku Technik usług kosmetycznych.

System LYCON to najnowocześniejsza i niezwykle efektywna depilacja. Szkolenia z zakresu Systemu Depilacji LYCON umożliwią nabycie umiejętności niezbędnych do wykonania szybkiej, precyzyjnej oraz niemal bezbolesnej depilacji.

➡ Prezentacja obejmuje krótki wstęp dotyczący samej marki i produktów połączony z pokazem depilacji twarzy, pach i łydek.
➡ Szkolenie obejmuje część teoretyczną oraz część pokazową.
➡ Część teoretyczna to czas zdobywania wiedzy na temat bogatej gamy wosków oraz produktów LYCON.
➡ Część pokazowa wypełniona jest zabiegami depilacji twarzy oraz ciała.

Przetestowanie na sobie produktów LYCON jest konieczne, aby móc w przyszłości zarekomendować zabieg potencjalnym klientom. Podczas tej części szkolenia Słuchaczki nauczą się poprawnej aplikacji oraz usuwania łatek wosku, utrwalą wiedzę na temat zastosowania poszczególnych preparatów LYCON, poznają wykorzystanie i właściwości wosków na poszczególnych partiach ciała.

Zachęcamy do aktywnego udziału! 💚