Taping rehabilitacyjny

Centrum Edukacji Renoma zaprasza masażystów i fizjoterapeutów na stacjonarne szkolenie z TAPINGU REHABILITACYJNEGO, które odbędzie się w dniach 22-23 stycznia 2022 roku w godzinach 9:00 – 15:00.

Taping, inaczej zwany plastrowaniem, to jedna z najnowocześniejszych metod leczenia kontuzji i urazów. Do jego wykonania używa się taśm elastycznych i nieelastycznych. Plastry elastyczne przyczyniają się do złagodzenia bólu, usunięcia obrzęku oraz polepszenia pracy mięśni i stawów. Z kolei plastrów nieelastycznych używa się, aby odciążyć kontuzjowane miejsce, poprzez ograniczenie ruchomości stawu.

Szkolenie poprowadzi Anna Słowik, czynny Fizjoterapeuta, szkoleniowiec i wykładowca, posiadająca rozległą wiedzę z zakresu m.in. masażu tkanek głębokich, terapii wisceralnej, terapii manualnej, terapii N.A.P. oraz diagnostyki kończyny górnej.

Każdy uczestnik otrzyma profesjonalny skrypt ze szkolenia, zaświadczenie na druku MEN oraz certyfikat w języku polskim i angielskim.

Cena szkolenia: 699 zł / 599 zł Słuchacze Centrum Edukacji Renoma
Długość: 16 godzin szkoleniowych

Więcej informacji o szkoleniu:

Ilość miejsc jest ograniczona!

Zgłoszenia prosimy kierować na:
m.kurc@szkolarenoma.pl