Technik masażysta w Krakowie

Dzień dobry w poniedziałek.

Raczymy Was dzisiaj krótkim filmem z zajęć praktycznych u naszych masażystów, którzy tym razem zamiast oliwki do masażu wybrali… miód!

Jeśli szukacie sposobu na rozpieszczenie siebie bez konieczności rozbijania banku, to nie musicie szukać dalej niż zafundowanie sobie odrobiny szczęścia w postaci luksusowej sesji słodko pachnącego błogostanu… w miodowym stylu… na zajęciach praktycznych w Centrum Edukacji RENOMA.

Jeśli ciekawi Was czym jest masaż miodem i jakie niesie ze sobą korzyści, czytajcie dalej.

Masaż miodem jest wielowiekową praktyką, stasowaną zarówno w celach leczniczych, jak i relaksacyjnych. Polega na stosowaniu ciepłego, czystego miodu jako zabiegu terapeutycznego na skórę. Ciepło pomaga otworzyć pory i pozwala naturalnym enzymom zawartym w miodzie wniknąć głęboko w tkanki, zapewniając odżywienie i nawilżenie, a jednocześnie pomagając zmniejszać wszelkie stany zapalne.

Fizyczne korzyści płynące z tego typu masażu są niezliczone:

Warto wyróżnić także korzyści emocjonalne. Wiele osób przyznaje, że po masażu miodem czują się spokojniejsi i jednocześnie pełni energii. Dodatkowo miód pachnie bosko, więc czego więcej można chcieć?

Masaż miodem to naprawdę wyjątkowe doświadczenie.

Jeśli chcesz przekonać się na własnej skórze, zapraszamy do rekrutacji na nowy semestr. https://szkolarenoma.pl/rekrutacja