Technik usług kosmetycznych

Kochani! ? W Nowym Roku 2020 wracamy do Was ze zdwojoną siłą!

Nabór na semestr letni w RENOMIE trwa w najlepsze, dlatego dzisiaj przychodzimy do Was z porcją informacji na temat nauki w naszej szkole!

Czy wiesz, że w Centrum Edukacji Renoma wybierając kierunek Technik Usług Kosmetycznych możesz uczyć się nie tylko w trybie zaocznym (co drugi weekend), ale także w trybie dziennym?

Zajęcia odbywają się wtedy w trzy wybrane dni w tygodniu! Pozwala to połączyć naukę np. ze studiami zaocznymi.

Technik Usług Kosmetycznych to kierunek na którym nauczysz się:

• jak dobierać działania pielęgnacyjne do każdego typu skóry,
  • jak przeprowadzić kompletną kurację pielęgnacyjną, leczniczą lub upiększającą,
  • zyskasz wiedzę dotyczącą otwarcia własnej działalności gospodarczej,
  • poznasz tajniki wizażu, manicure, pedicure oraz depilacji!

Nauka trwa dwa lata (cztery semestry), jest zupełnie BEZPŁATNA i kończy się egzaminem państwowym z kwalifikacji FRK.04.

Do zapisu potrzebujesz jedynie świadectwo ukończenia szkoły średniej. Zarezerwuj miejsce dla siebie już dzisiaj: www.szkolarenoma.pl/rekrutacja

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z naszym sekretariatem!

📱 506 316 099
📧 krakow@szkolarenoma.pl