Technik usług kosmetycznych

Uroda, makijaż i szeroko rozumiana pielęgnacja to Twój żywioł?

Jesteś osobą, która chciałaby umieć dobrać odpowiednie działania pielęgnacyjne dla każdego typu skóry, odróżniać skórę chorobową od zdrowej i zaproponować właściwe zabiegi kosmetyczne zgodnie z rozpoznaniem?

Interesuje Cię kosmetyka upiększająca?

A może chcesz rozwinąć swoją karierę w firmach produkujących kosmetyki?

Niezależnie od odpowiedzi, warto zapoznać się z naszym bezpłatnym kierunkiem Technik Usług Kosmetycznych, którego ukończenie daje szerokie możliwości zatrudnienia w branży, która nieustannie rozwija się w dynamicznym tempie!

Centrum Edukacji RENOMA prowadzi aktywny nabór na semestr, który rozpocznie się już we wrześniu 2020 roku!

Zdobycie tytułu Technika Usług Kosmetycznych uprawni Cię do pracy między innymi w takich miejscach jak:

• gabinety kosmetyczne,
  • gabinety odnowy biologicznej,
  • SPA,
  • gabinety dermatologii estetycznej,
  • drogerie, perfumerie.

Będziesz mogła również otworzyć własną działalność!

Nigdy nie jest za późno, aby dokonać zmian i obrać nowy kierunek na swojej ścieżce, pamiętajcie 💚

Nowy semestr rozpoczyna się we wrześniu, natomiast już dzisiaj zachęcamy do zapisu:

W razie pytań służymy radą pod numerem telefonu: 506 316 099 📱

Bądź zapraszamy do naszego sekretariatu:
UL. KREMEROWSKA 15/2, KRAKÓW

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej
oraz pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Kuratora Oświaty.