Technik usług kosmetycznych Kraków

Interesujesz się tematyką pielęgnacji urody? Chcesz nie tylko zdobyć wiedzę dotyczącą wizażu i stylizacji paznokci, ale poszerzyć ją o tematykę zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających twarzy, szyi i dekoltu, a także ciała, dłoni i stóp?

Poznaj korzyści płynące z nauki w Centrum Edukacji RENOMA i już dziś zapisz się na bezpłatny kierunek – Technik usług kosmetycznych! Zdobądź wiedzę teoretyczną oraz rozwiń umiejętności praktyczne wykonywania wielu zabiegów w naszych profesjonalnie wyposażonych pracowniach stworzonych na kształt gabinetu kosmetycznego.

Dajemy Ci możliwość nauki w trybie:

Nauka na tym kierunku trwa dwa lata (cztery semestry).

Technicy usług kosmetycznych to specjaliści usług osobistych i właśnie na tych pracowników zapotrzebowanie rośnie z dnia na dzień. Zdobycie zawodu poszerza perspektywę zatrudnienia o takie miejsca jak:

Wejdź na naszą stronę: https://szkolarenoma.pl/rekrutacja,
wypełnij formularz zgłoszeniowy i zarezerwuj miejsce dla siebie!

CENTRUM EDUKACJI RENOMA
ul. Kremerowska 15/2, Kraków,
tel.: 506 316 099