Szkoła Policealna Kraków

Kochani! Przedstawiamy Wam kolejnego fantastycznego nauczyciela Renomy, który przekazuje naszym Słuchaczom wiedzę z zakresu psychologii i komunikacji personalnej.

Pani Małgorzata Cyganik dołączyła do naszego grona pedagogicznego już na samym początku istnienia szkoły. Jako nauczyciel z 12-letnim stażem pracy robi wszystko, aby prezentować i przekazywać swoim Słuchaczom wiedzę w sposób prosty, praktyczny i interesujący: „swoimi zajęciami chcę ich przekonać, że dzięki zasadom skutecznej komunikacji, większej życzliwości i wyrozumiałości dla siebie i innych, ich życie i relacje z innymi będą łatwiejsze i znajdzie się w nich więcej powodów do zadowolenia i radości”.

Pani Małgorzata uwielbia i docenia każdy kontakt z drugim człowiekiem. Jest nauczycielem życzliwym, zawsze uśmiechniętym, a przy tym i wymagającym dla swoich Słuchaczy.

Wolny czas najchętniej spędza z rodziną, która jest dla Niej ogromną wartością.

Prywatnie Jej pasją są rośliny, których posiada sporą kolekcję. Pielęgnacja ich dostarcza Pani Małgorzacie mnóstwa przyjemności.

#teamrenoma
#zespółrenomy
#środazrenomą