Szkoła policealna Kraków

Jak co roku – początkiem maja – kwitną kasztanowce. Kiedy my oddychamy pełną piersią i delektujemy się wszechobecną wiosną, w ławkach szkół ponadpodstawowych trwają burze mózgów u tegorocznych maturzystów.

W Centrum Edukacji RENOMA w bieżącym roku szkolnym nie żegnaliśmy absolwentów liceum. Mimo wszystko gorąco trzymamy kciuki za ogrom zdających w innych szkołach i równie mocno jak oni nie możemy się doczekać pomyślnego finału tych zmagań!

Drodzy licealiści pamiętajcie, że nasze drzwi stoją przed Wami otworem już teraz. Aby dołączyć do słuchaczy Centrum Edukacji RENOMA nie trzeba okazywać Świadectwa Dojrzałości. Warunkiem koniecznym do zapisu w naszej szkole jest dostarczenie świadectwa ukończenia szkoły średniej.

Zapraszamy do naszego oddziału przy ul. Kremerowskiej 15/2 w Krakowie!