Szkoła policealna Kraków

Kochani! Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam człowieka, od którego wszystko się zaczęło. Dyrektora i jednocześnie właściciela Centrum Edukacji Renoma w Krakowie.

Pan Bartosz Rodzik dwa lata temu postanowił postawić wszystko na jedną kartę i… oto jesteśmy!

Pomysł na założenie własnej szkoły wziął się z wcześniejszej pracy Pana Bartosza jako nauczyciela w innych szkołach policealnych.

Jak sam mówi: „chciałem stworzyć miejsce, gdzie ludzie zdobywają wiedzę, gdzie rodzą się nowe znajomości, gdzie daje się Słuchaczom szansę na rozwój, gdzie wspiera się ich, pomaga im i motywuje do działania”.

Zależało mu również na tym, aby w jego szkole kadra zarządzająca, nauczyciele, pracownicy i słuchacze tworzyli jedną, wielką „rodzinkę Renomy”.

Oprócz tych najważniejszych funkcji, jakie Pan Bartosz pełni w Centrum Edukacji Renoma, jest również:

Pracował między innymi w MCKiS w Jaworznie oraz w Teatrze Sztuk w Jaworznie, gdzie tworzył choreografię do musicalu „Julka na afisz”.

Najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi, praca z nimi daje mu wiele satysfakcji. Z dziećmi – w szkole podstawowej, z młodzieżą – w liceum i z dorosłymi – w szkole policealnej. Każdy napotkany uczeń, czy słuchacz, to dla Pana Bartosza niezwykle cenne doświadczenie i lekcja, z której może się wiele nauczyć.