Medyczna szkoła policealna Kraków

Kochani! Nadeszła środa, ale nie byle jaka, bo jest to dzień pluszowego misia! Z tej okazji chcielibyśmy Wam przedstawić naszego najsympatyczniejszego specjalistę ds. Obsługi klienta, który pomaga Wam z każdym problemem – tym największym, jak i tym najmniejszym.

Kacper Kwiatkowski pochodzi z dolnegośląska. Całe życie dorastał w górach – w najstarszym uzdrowisku w Polsce – w Lądku Zdroju! Do Krakowa przyjechał w pogoni za marzeniami. Zaczął je realizować i na skutek tego znalazł się na naszym pokładzie. Bardzo się cieszymy, że tak szybko złapał kontakt ze Słuchaczami Renomy! Z pewnych źródeł wiemy, że ma w ich gronie swoich sympatyków.

Kacper studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną. W wolnych chwilach kocha podróżować i fotografować naturę. Uwielbia również spacery ze swoimi psami, które traktuje jak „oczka w głowie”.

Z tego miejsca życzymy Kacprowi mnóstwa sukcesów na pokładzie Renomy!

#teamrenoma
#zespółrenomy
#środazrenomą