Szkoła policealna Kraków

Kochani, z okazji „środy z Renomą” wracamy do tradycji i nadrabiamy zaległości w przybliżaniu Wam naszego zespołu. Dawno tego nie robiliśmy, a przecież stale pojawiają się u nas nowe perełki!

Jedną z nich jest Monika Budzoń. Ręka do góry – kto miał już przyjemność poznać?

Monika pracuje z nami od lipca ubiegłego roku i piastuje stanowisko Sekretarza naszej szkoły. Z wykształcenia jest pedagogiem społeczno-opiekuńczym. Ukończyła także zarządzenie zasobami ludzkimi. Jest grafikiem 3D samoukiem. W pracy najbardziej lubi kontakt z ludźmi i ich uśmiech zadowolenia z tego, co robi. Zdecydowanie woli tworzyć niż odtwarzać. Jest osobą wysoko wrażliwą (HSP), dlatego ponadprzeciętnie interesuje ją to, co dzieje się w drugim człowieku. Prywatnie lubi czarną kawę, tłuste ryby i twarde jabłka. Od niedawna miłuje się w biwakowaniu. Relaksuje ją pieczenie tortów, skręcanie mebli, tworzenie kartek okolicznościowych oraz postów na swojego bloga.

Cieszymy się, że mamy taką osobowość na naszym pokładzie i z tego miejsca życzymy Monice mnóstwa sukcesów!

#teamrenoma
#zespółrenomy
#środazrenomą