Policealna szkoła medyczna Kraków

Kochani! Wraz z nadejściem środy (tym razem niezwykłej, bo w końcu obchodzimy dzień nauczyciela) pragniemy przedstawić Wam kolejnego wspaniałego pedagoga, który przekazuje swoją wiedzę przyszłym Higienistkom i Asystentkom stomatologicznym.

Pan Mikołaj pochodzi z Ukrainy. Do Krakowa przyjechał by zwiedzić to piękne miasto. Bardzo szybko je pokochał, dlatego postanowił zostać na stałe. Na pokładzie Renomy jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego biegu wydarzeń.

Nasz wspaniały nauczyciel kierunków stomatologicznych zawodowo przez 3 lata pracował jako dentysta, później zapragnął podzielić się swoją wiedzą z innymi. Jak mówi o sobie: „lubię opowiadać o rzeczach skomplikowanych językiem równie skomplikowanym, jednocześnie potrafiąc wytłumaczyć rzeczy trudne językiem prostym i zrozumiałym dla słuchacza”. Jest również zdania, że wiedza przekazywana z odrobiną dobrego humoru, wchłania się szybciej.

Podopieczni pana Mikołaja osiągają najwyższe wyniki na egzaminach zawodowych, co świadczy o jego profesjonalnym podejściu do nauczania i dzielenia się wiedzą.

Pan Mikołaj, odkąd sięga pamięcią, zafascynowany był anatomią. Prywatnie uwielbia grać w planszówki oraz śpiewać karaoke.

Cieszymy się, że mamy w naszej kadrze tak wspaniałego nauczyciela! A przy okazji Dnia Nauczyciela, życzymy Panu Mikołajowi, jak i całej kadrze pedagogicznej Renomy – WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO oraz mnóstwa sukcesów zawodowych.

#teamrenoma
#zespółrenomy
#środazrenomą