Asystentka stomatologiczna

Kochani! Niedawno wystartowaliśmy z nowym naborem!

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się nad odpowiednim kierunkiem, chcemy Wam ułatwić dokonanie wyboru. Przedstawimy dzisiaj kierunek Asystentka Stomatologiczna.

Asystentka jest osobą niezbędną w każdym gabinecie dentystycznym. Absolwent tego kierunku jest przygotowany do pracy w charakterze pomocy dla lekarza dentysty, ale nie tylko. Asystentka stomatologiczna odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie gabinetu, przygotowanie narzędzi potrzebnych do pracy oraz sporządzanie dokumentacji medycznej.

W Centrum Edukacji Renoma gwarantujemy BEZPŁATNOŚĆ, najwyższy poziom kształcenia oraz wysoką zdawalność egzaminów zawodowych.

Masz więcej pytań?!
Zapraszamy do kontaktu:

CENTRUM EDUKACJI RENOMA
Sekretariat ul. Kremerowska 15/2, Kraków
506 316 099