Centrum Edukacji Renoma Kraków

Moi Drodzy! Znacie już „ojców” Renomy, teraz pora na kobietę, która jest z nami od początku istnienia Szkoły – Panie i Panowie, przedstawiamy – Panią Magdalena Kurc!

Karierę zaczynała od stanowiska Specjalisty ds. obsługi klienta. Magdalenę od początku cechowało zaangażowanie oraz kompetencje. Połączenie tych dwóch cech sprawiło, że już po pół roku awansowała na stanowiska Kierownika Biura! To co odznacza Magdalenę w codziennej pracy to niewątpliwie zaangażowanie, dokładność i… spokój – z całego sekretariatu jest człowiekiem, który potrafi zachować spokój i opanowanie w każdej sytuacji. W pracy najbardziej zależy jej na jak najlepszym kontakcie ze słuchaczami. Zawsze służy radą i pomocą, ponieważ zależy jej na tym, by nasi absolwenci szybko znajdowali zatrudnienie na rynku pracy. Doskonałym przykładem jej zaangażowania w działalność Renomy są studia, które podjęła pod wpływem pracy – Marketing i komunikacja rynkowa na Uniwersytecie Ekonomicznym. W wolnych chwilach lubi czytać kryminały, chciałaby wydać książkę, jej sukcesem jest wygrana w konkursie literackim na 100-lecie AGH. Opowiadanie „Wszystko jest dźwiękiem” zostało wydane w tomiku „Archiwum groźnych historii”.