Technik masażysta

Nabór na zimowy semestr zbliża się wielkimi krokami. Warto już dzisiaj pomyśleć nad zdobyciem nowych kwalifikacji i odnaleźć swoją ścieżkę kariery.

Jeśli zastanawialiście się kiedyś nad karierą masażysty, to warto zapoznać się z ciekawostkami związanymi z tym zawodem!

💚 Czy wiedzieliście, że po dobrze wykonanym masażu w naszym organizmie zwiększa się poziom oksytocyny? Jest to tzw. hormon zaufania, który wpływa na łatwiejszą komunikację interpersonalną między ludźmi. Ponadto sam dotyk i masaż stymuluje uwalnianie endorfin – naturalnych hormonów przeciwbólowych organizmu!

💚 Poprzez masowanie można obniżyć ciśnienie we krwi oraz obniżyć tętno.

💚 Juliusz Cezar wspomagał terapię epilepsji poprzez stosowanie zabiegów masażu.

💚 Bardzo wiele wskazuje na to, że masaż może być najstarszą fomą opieki medycznej! Egipskie malowidła grobowe pokazują ludzi poddawanych tym właśnie zabiegom.

💚 Podczas masażu świecą w zależności od doboru dodatkowych składników w świecy, mogą one wykazywać działanie antycellulitowe, likwidować rozstępy czy działać antyoksydacyjnie.

Zalet jest zdecydowanie o wiele więcej, a RENOMA zapewnia wam bezpłatną możliwość podążenia za karierą Technika Masażysty już od czerwca!

Chciałbyś uzyskać więcej informacji? Oto nasz kontakt:
CENTRUM EDUKACJI RENOMA,
UL. KREMEROWSKA 15/2, KRAKÓW 📞 506 316 099

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej
oraz pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Kuratora Oświaty.