Asystentka stomatologiczna

Czy wiecie, że obecnie prawie każdy stomatolog prowadzący gabinet pracuje z Asystentką Stomatologiczną? Czasy, gdy pracował samodzielnie, odeszły do historii.

W Centrum Edukacji Renoma prowadzimy aktywny nabór na ten kierunek medyczny, który jest w pełni DARMOWY! (jak każdy inny kierunek u nas w szkole!).

Specjalnie dla waszej wygody wystartowaliśmy z nowym trybem zajęć! Macie możliwość zapisania się nie tylko na tryb weekendowy, ale również na tryb dzienny! Zajęcia w tym trybie odbywać się będą w trzy dni w tygodni.

Osoba, która chciałaby zostać Asystentką Stomatologiczną musi spojrzeć najpierw na własne osobiste predyspozycje.

Potencjalny pracownik na to stanowisko powinien mieć właściwe, empatyczne podejście do pacjenta. Jednocześnie powinien umieć wykazywać się wysoką kulturą osobistą i zaangażowaniem w wykonywaniu swoich obowiązków.

Kandydata powinno cechować również wysokie poczucie odpowiedzialności, umiejętność stosowania się do procedur, chęć do rozwoju kompetencji i wiedzy.

Do obowiązków Asystentki stomatologicznej należą między innymi:

1. Przygotowanie gabinetu do pracy.
  2. Asystowanie lekarzowi w czasie udzielania świadczeń leczniczych.
  3. Sterylizacja narzędzi.
  4. Przygotowanie dokumentów dla pacjentów.

Na temat samego zawodu można napisać jeszcze baaardzo wiele, dlatego zachęcamy Was do tego, aby w razie jakichkolwiek pytań kontaktować się z naszym sekretariatem, który zawsze chętnie odpowie na Wasze pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

#zapiszsiedoRenomy

Rekrutacja  https://szkolarenoma.pl/rekrutacja

☎️506 316 099 📬 krakow@szkolarenoma.pl

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej oraz
pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Kuratora Oświaty.

🌎 CENTRUM EDUKACJI RENOMA, UL. KREMEROWSKA 15/2, KRAKÓW