Higienistka stomatologiczna

Nabór w Centrum Edukacji Renoma został przedłużony do wyczerpania miejsc na kierunkach, co znaczy, że dalej możesz do nas dołączyć na semestr letni!

Wybierz kierunek HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA i zyskaj zawód poszukiwany na rynku pracy.

Absolwent kierunku pod nadzorem lekarza dentysty wykonuje zabiegi profilaktyczno-lecznicze i rehabilitacyjne, wstępne badania diagnostyczne, a także piaskowanie, skaling, polerowanie, lakowanie i lakierowanie zębów, impregnacje zębów mlecznych u dzieci.

W Renomie przygotowujemy także do otwarcia własnej działalności gospodarczej, co pozwala absolwentowi na współpracę z wieloma gabinetami stomatologicznymi.

Nauka na tym kierunku trwa dwa lata, czyli cztery semestry, a zajęcia odbywają się w systemie stacjonarnym (w każdy weekend miesiąca).

Cykl kształcenia kończy się egzaminem państwowym z kwalifikacji MED.01. Asystowanie lekarzowi dentyście i utrzymanie gabinetu w gotowości do pracy.

W Centrum Edukacji Renoma uczysz się zupełnie bezpłatnie! Nie płacisz czesnego, wpisowego, opłat za egzaminy, zaświadczenia i legitymacje!

Nie zwlekaj i ZAREZERWUJ MIEJSCE DLA SIEBIE:

CENTRUM EDUKACJI RENOMA, UL. KREMEROWSKA 15, KRAKÓW 📱 506 316 099

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej
oraz pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Kuratora Oświaty.

Z A P R A S Z A M Y !