Technik BHP

W Centrum Edukacji Renoma w Krakowie prowadzimy aktywny nabór na semestr zimowy.

Wszystkie nasze kierunki są całkowicie BEZPŁATNE, w tym również tak pożądany na rynku pracy zawód, jak TECHNIK BHP.

Prawdziwy BHP-owiec powinien charakteryzować się:

1. Odpowiedzialnością.
  2. Umiejętnością pracy samodzielnej jak i jednocześnie umiejętnością zarządzania zespołem (w dużych firmach inspektor zarządza członkami służby BHP, zdolności przywódcze są bardzo potrzebne w tym zawodzie).
  3. Dokładnością (brak staranności w kontrolowaniu bezpieczeństwa na terenie zakładu pracy może doprowadzić do poważnych konsekwencji).
  4. Otwartością na wiedzę (przepisy z zakresu BHP oraz ochrony pożarowej są modyfikowane i aktualizowane – ważne by inspektor nadążał za zmianami).

Jeżeli chodzi o możliwości pracy, jest ich wiele. Od pracy w niemalże każdej większej firmie po założenie własnej działalności gospodarczej!

Technik BHP jest jednym z najbardziej potrzebnych stanowisk w każdym większym przedsiębiorstwie, co wpływa na dużą stabilność tego zawodu.

Zarobki na tym stanowisku również są bardzo atrakcyjne i im więcej doświadczenia oraz kwalifikacji tym większe możliwości.

Aby zdobyć tytuł zawodowy Technika BHP, wystarczy zapisać się do Centrum Edukacji Renoma na kierunek Technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, na którym nauka trwa jedynie 3 semestry (1,5 roku). Zwieńczeniem nauki jest egzamin państwowy potwierdzający kwalifikacje zawodowe (bez zdanej kwalifikacji praca w tym zawodzie jest niemożliwa).

Dołącz do nas i rozpocznij swoją przygodę!

🖌 Rekrutacja  https://szkolarenoma.pl/rekrutacja

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej oraz
pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Kuratora Oświaty.

🌎 CENTRUM EDUKACJI RENOMA, UL. KREMEROWSKA 15/2, KRAKÓW
📞 506 316 099