Technik usług kosmetycznych

Chcesz zdobyć zawód, który zagwarantuje Ci dobrą pracę? Pasjonujesz się kosmetyką i marzysz aby rozwijać się w tym kierunku?

Dołącz do Nas! Nabór w Renomie trwa, aż do wyczerpania miejsc, dlatego nie zwlekaj i zapisz się do Centrum Edukacji Renoma na semestr letni!

Kierunek TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH to zawód dający ogromne perspektywy na kosmetycznym rynku pracy, który cały czas otwarty jest na nowych specjalistów.

Absolwenci kierunku Technik Usług Kosmetycznych, zostają przygotowani do kompleksowej pielęgnacji leczniczej oraz upiększającej. Należy jednak zaznaczyć, że podstawą działań technika usług kosmetycznych jest:

WIZAŻ;
MANICURE;
PEDICURE;
DEPILACJA.

Perspektywy na rynku pracy są bardzo bogate, tym samym absolwenci mogą znaleźć pracę w takich miejscach jak: gabinety kosmetyczne, spa, wellness czy nawet w firmach produkujących kosmetyki.

Kształcenie na tym kierunku trwa dwa lata, czyli cztery semestry, a całą naukę kończy certyfikowany egzamin państwowy!

To wszystko i wiele więcej, można znaleźć w naszej BEZPŁATNEJ szkole Policealnej Centrum Edukacji Renoma.

Nie zwlekaj i ZAREZERWUJ MIEJSCE DLA SIEBIE:

CENTRUM EDUKACJI RENOMA, UL. KREMEROWSKA 15, KRAKÓW 📱 506 316 099

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej
oraz pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Kuratora Oświaty.

Z A P R A S Z A M Y !