Technik masażysta

Masaż wężami, masaż młotem, masaż kaktusem, a nawet masaż piłkami golfowymi – te techniki, choć brzmią nieprawdopodobnie, naprawdę są stosowane przez masażystów na całym świecie!

W Centrum Edukacji Renoma w Krakowie nie pokażemy Ci, jak poprawnie zastosować technikę „pukającego masażu” przy użyciu młota, ale pomożemy Ci zostać wykwalifikowanym technikiem masażystą, przekazując elementarną wiedzę.

Nauczysz się metod bardziej popularnych niż wspomniany masaż wężami.

Poznasz techniki masażu klasycznego, sportowego, orientalnego, leczniczego i relaksacyjnego, jak na przykład masaż gorącą świecą czy masaż czekoladą.

Ukończenie szkoły policealnej Renoma w Krakowie i zdanie egzaminu państwowego uczyni Cię zawodowym masażystą, pozwoli na podjęcie pracy w zawodzie na terenie całej Unii Europejskiej, a nawet ułatwi otworzenie własnego biznesu.

Aby rozpocząć od września naukę na kierunku Technik MASAŻYSTA, wypełnij formularz rekrutacyjny: https://szkolarenoma.pl/rekrutacja

Nie musisz mieć zdanej matury, wystarczy ukończenie szkoły średniej.

Nauka w Centrum Edukacji Renoma jest DARMOWA.
Kierunek trwa 4 semestry, a zajęcia odbywają się w trybie weekendowym.

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej oraz
pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Kuratora Oświaty.

Zapraszamy!

CENTRUM EDUKACJI RENOMA, UL. KREMEROWSKA 15/2, KRAKÓW,