Opiekun medyczny

Jeśli altruizm to dla Ciebie nie tylko piękny aforyzm, a z pomocy innym chcesz uczynić swoją pracę, to idealnym rozwiązaniem będzie zdobycie zawodu OPIEKUNA MEDYCZNEGO.

Jak to zrobić? To bardzo proste! Zapisz się do Renomy na kierunek OPIEKUN MEDYCZNY i stań się kwalifikowanym opiekunem!

W Renomie nauczymy Cię jak profesjonalnie opiekować się osobą starszą, chorą czy niesamodzielną.

Jako opiekun będziesz wspierał takie osoby w codziennej egzystencji i sprawiał, aby ich życie było godne pomimo dysfunkcji, które posiadają.

Zapisz się do Renomy, a my nauczymy Cię jak:

• prowadzić czynności pielęgnacyjne,
  • wykonywać zabiegi higieniczne.

Ale również rozwiniemy Twoje umiejętności personalne takie jak:

• psychologia,
  • socjologia,
  • komunikacja społeczna.

Kompleksowe podejście w edukacji naszych słuchaczy sprawia, że są oni świetnie przygotowani do pracy w różnych środowiskach.

Nabór zaczynamy już od czerwca, tym samym warto już zastanowić się nad swoją przyszłością!

I pamiętajcie, nauka w naszej szkole jest całkowicie BEZPŁATNA.

CENTRUM EDUKACJI RENOMA, UL. KREMEROWSKA 15, KRAKÓW 📱 506 316 099

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej
oraz pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Kuratora Oświaty.

Z A P R A S Z A M Y!