Opiekunka dziecięca

Posiadasz ogromne pokłady energii do pracy z dziećmi i zależy Ci aby rozwinąć swoje umiejętności w planowaniu i organizowaniu im czasu?

Już dziś zapisz się na BEZPŁATNY kierunek – Opiekunka dziecięca w CENTRUM EDUKACJI RENOMA.

Sprawowanie funkcji opiekuńczo – wychowawczo – dydaktycznej to dziś odpowiedzialne zadanie, budzące zaufanie publiczne i szacunek wśród społeczeństwa.

W Renomie nauczysz się jak profesjonalnie opiekować się dziećmi zdrowymi, chorymi i niepełnosprawnymi. Posiądziesz podstawową wiedzę z zakresu pedagogiki oraz psychologii, która jest dziś kluczowa podczas rozpoznawania potrzeb dziecka, kształtowania jego postaw czy utrwalania zdrowych nawyków.

Nauka na kierunku Opiekunka dziecięca w CENTRUM EDUKACJI RENOMA trwa dwa lata (cztery semestry) w systemie zaocznym i kończy się egzaminem państwowym z kwalifikacji SPO.04. Świadczenie usług opiekuńczych i wspomagających rozwój dziecka.

Zyskując powyższy dyplom poszerzasz perspektywy pracy! Możesz wówczas realizować się nie tylko w środowisku domowym dziecka ale również w żłobkach, przedszkolach, hospicjach i dziecięcych oddziałach szpitalnych czy bawialniach.

Właśnie teraz wejdź na naszą stronę: https://szkolarenoma.pl/rekrutacja wypełnij formularz zgłoszeniowy i zarezerwuj miejsce dla siebie!

CENTRUM EDUKACJI RENOMA,
Kremerowska 15/2, Kraków , 506 316 099 📲
Zapraszamy!