Centrum Edukacji Renoma Kraków

Dzień dobry wszystkim!

Jak wiecie wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To piękny czas, który spędzamy otoczeni bliskimi, na naszych twarzach gości uśmiech, a serca przepełnia radość. Obdarowujemy się prezentami, przygotowujemy pyszne posiłki, mamy swoje szczególne zajęcia i tradycje, bez których nie wyobrażamy sobie tego magicznego czasu.

Niestety… są też osoby, które nie mają tak pięknych Świąt. Chcemy zmienić to razem!

Małopolskie Hospicjum dla Dzieci wraz z Terapeutami Zajęciowymi Centrum Edukacji Renoma poprosili Mikołaja o różne rzeczy, które bardzo się przydadzą, a przy tym umilą czas i dadzą radość mieszkańcom Hospicjum.
Nasi Terapeuci Zajęciowi spędzą z nimi świąteczny czas w dniu 4 grudnia. Zadbają o smaczny poczęstunek oraz stworzenie świątecznego nastroju.

W liście do Mikołaja znalazły się między innymi: ubrania, ręczniki, prześcieradła z gumką, pościel, pieluchy dla dzieci, proszki do prania, zabawki edukacyjne, kosmetyki pielęgnacyjne dla dzieci.

Dary możecie składać w Sekretariacie szkoły do dnia 3 grudnia. Liczymy na Wasze zaangażowanie.

Zostań Świętym Mikołajem i spraw radość innym! Pomaganie jest bezcenne.

#teamrenoma