Technik administracji

Colin Sisson powiedział kiedyś, że „największe bogactwo to robienie tego, co kochasz”.

Chciałbyś pracować w biurze? Dokumenty nie są Ci straszne, a dotrzymywanie terminów przychodzi z łatwością? Jesteś osobą obowiązkową, która wzbudza zaufanie?

Zostań Technikiem Administracji i polub swoją pracę!

Człowiek, kochający to co robi, lepiej współpracuje z innymi, a swoją energią zaraża resztę zespołu. Ludzie spełnieni stanowią silne źródło motywacji i inspiracji dla innych.

Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych informacji o kierunku, które mogą być pomocne w podjęciu decyzji o zapisie do szkoły policealnej:

Już od czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej rynek pracy w naszym kraju zmienia się nieustannie! Dofinansowania, szkolenia i różne projekty powodują, że urzędy, firmy oraz korporacje bardzo chętnie zatrudniają osoby przygotowane do pracy na stanowisku technika administracji.

Praktycznie w każdej firmie niezbędna jest osoba, która sprawnie radzi sobie z dokumentami i sprawami urzędowymi, a absolwenci tego kierunku mogą znaleźć zatrudnienie również w urzędach administracji publicznej każdego szczebla.

Do zakresu obowiązków technika administracji należy koordynowanie pracy jednostki organizacyjnej, sporządzanie protokołów, kontrola akt spraw i dokumentów, prowadzenie postępowań administracyjnych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku prowadzi korespondencję, tworzy pisma urzędowe, obsługuje systemy informatyczne oraz urządzenia techniki biurowej.

Nauka w szkole policealnej Renoma na kierunku Technik administracji jest zupełnie bezpłatna. Kształcenie trwa 4 semestry i rozpoczyna się w lutym.

Do zapisu potrzebujesz jedynie świadectwo ukończenia szkoły średniej!

Zarezerwuj miejsce dla siebie już dzisiaj: www.szkolarenoma.pl/rekrutacja

A jeśli masz więcej pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Sekretariatem!