Technik BHP

Z każdym rokiem coraz więcej osób podejmuje decyzję w związku z wyborem zawodu, powierzając swoje zaufanie szkołom policealnym.

Nie zostawaj w tyle! Wykorzystaj ostatnie chwile rekrutacji w Centrum Edukacji Renoma i zostań wykwalifikowanym Technikiem BHP.

Nawet bez matury! W Centrum Edukacji Renoma inwestujesz jedynie swój czas, nie pieniądze! Po trzech semestrach nauki w trybie zaocznym (sobota, niedziela w co drugi weekend), zdasz NIEODPŁATNIE państwowy egzamin, który będzie potwierdzeniem Twoich kwalifikacji zawodowych. Otrzymasz dyplom, który uprawni Cię do pracy na terenie całej Unii Europejskiej.

Dla objaśnienia prestiżu zawodu, słów kilka o pracy Technika BHP:

Jakie są perspektywy zatrudnienia w tym zawodzie?

Osoby posiadające tytuł technika BHP mogą pracować w: korporacjach, małych i średnich przedsiębiorstwach, firmach zajmujących się doradztwem w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Mogą także świadczyć usługi konsultingowe oraz założyć własną działalność gospodarczą!

Brzmi interesująco?

Zarezerwuj miejsce, wypełniając formularz zgłoszeniowy: www.szkolarenoma.pl/rekrutacja

A jeśli nie jesteś przekonany, czy akurat ten zawód jest dla Ciebie,
służymy radą pod numerem telefonu: 506 316 099 📱

CENTRUM EDUKACJI RENOMA, ul. KREMEROWSKA 15, KRAKÓW

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej oraz
pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Kuratora Oświaty