Technik usług kosmetycznych Kraków

Zastanawiasz się, jakie uprawnienia daje ukończenie szkoły policealnej w kierunku Technik usług kosmetycznych?

Śpieszymy z wyjaśnieniem!

Po ukończeniu szkoły policealnej RENOMA w kierunku Technik usług kosmetycznych:

 1. Posiadasz uprawnienia do wykonywania zawodu.
  Dyplom ukończenia szkoły policealnej potwierdza zdobycie kwalifikacji zawodowych w dziedzinie usług kosmetycznych. Dzięki temu absolwent może podjąć pracę jako Technik usług kosmetycznych i wykonywać różnorodne zabiegi kosmetyczne.
 2. Masz prawo do wykonywania zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało.
  Technik usług kosmetycznych ma prawo wykonywać różnorodne zabiegi kosmetyczne, zarówno na twarzy, jak i na ciele. Mogą to być zabiegi pielęgnacyjne, lecznicze i upiększające, takie jak oczyszczanie skóry, masaże, zabiegi na włosy, manicure, pedicure itp.
 3. Zyskujesz możliwość zatrudnienia w salonach kosmetycznych.
  Absolwenci szkoły policealnej mogą ubiegać się o pracę w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Będą mieć możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy i umiejętności w praktyce, oferując klientom różnorodne usługi kosmetyczne.
 4. Masz możliwość prowadzenia własnego gabinetu kosmetycznego.
  Po ukończeniu szkoły policealnej, absolwenci mają możliwość otwarcia i prowadzenia własnego gabinetu kosmetycznego. Mogą oferować swoje usługi kosmetyczne klientom, zarządzając swoim biznesem i samodzielnie decydując o rodzaju usług świadczonych w gabinecie.

Jeśli chcesz zdobyć powyższe uprawnienia, podejmij naukę zawodu w Szkole Policealnej Renoma w Krakowie.

Wciąż posiadamy wolne miejsca w trwającym naborze!

Wypełnij formularz rekrutacji i zostań Technikiem usług kosmetycznych w cztery semestry. https://szkolarenoma.pl/rekrutacja