Higienistka stomatologiczna

Zastanawiasz się, dlaczego warto zostać higienistką stomatologiczną?

Oto kilka powodów, które powinieneś wziąć pod uwagę:

Inwestycja w siebie!
Podobno najlepszą inwestycją jest inwestycja w samego siebie. Systematyczny rozwój i uzupełnianie na bieżąco wiedzy jest dobre i dla nas i dla naszego umysłu. Inwestycja w naukę zawodu zaowocuje zdobyciem tytułu Higienistki Stomatologicznej, który otworzy przed Tobą wiele możliwości zawodowych. A co najważniejsze – w Centrum Edukacji Renoma inwestujesz tylko swój czas, nie pieniądze!

Uczciwe wynagrodzenie!
Wykwalifikowana i kompetentna higienistka stomatologiczna jest dzisiaj ogromnym atutem lekarza stomatologa, jego prawą ręką. Bez niej nie wyobrażamy sobie już funkcjonowania gabinetu stomatologicznego. Jej nieoceniona pomoc w gabinecie, doświadczenie i rozległa wiedza z zakresu stomatologii są gwarantami otrzymania godnego wynagrodzenia.

Prestiż zawodu!
Z roku na rok zawód Higienistki stomatologicznej jest coraz bardziej ceniony nie tylko przez pracodawców, ale też i pacjentów. Pacjent doskonale wie, kim jest Higienistka stomatologiczna i na czym polega jej praca w gabinecie stomatologicznym. Higienistka to dzisiaj nie tylko osoba, która zajmuje się usuwaniem kamienia. Jest również instruktorką higieny jamy ustnej, nauczycielką szczotkowania, nitkowania, opiekunem oraz wzorem dla pacjenta.

Nauka zawodu w Centrum Edukacji Renoma jest BEZPŁATNA, zaś na kierunku Higienistki stomatologicznej trwa dwa lata (cztery semestry) i kończy się egzaminem państwowym, dającym kwalifikacje zawodowe.

Możesz wybrać naukę się w trybie weekendowym lub dziennym (3 dni w tygodniu).

Już dzisiaj zarezerwuj miejsce dla siebie!
https://szkolarenoma.pl/rekrutacja

Masz pytania? Zadzwoń śmiało!
📞506-315-099

Lub odwiedź nas w sekretariacie!
Ul. Kremerowska 15/2, Kraków