Szkoła policealna Kraków

Dwa razy w roku przychodzi taki dzień, w którym musimy poinformować Was o zakończeniu rekrutacji do Centrum Edukacji RENOMA.

Jeden z tych dni nadszedł właśnie dzisiaj.

Tak więc Kochani… Ogłaszamy zakończenie naboru na semestr letni.

Wszystkim, którzy wybrali nas w tej rekrutacji i podjęli naukę zawodu pod naszymi skrzydłami, dziękujemy za obdarzenie RENOMY zaufaniem.

A tych, którzy nie zdążyli złożyć formularza rekrutacji, uspokajamy. Bo wiecie… Coś się kończy, aby coś innego mogło się zacząć. Wypatrujcie więc startu rekrutacji na semestr zimowy, który rozpocznie swoje zajęcia we wrześniu 2024 roku.

P.S. Z uwagi na duże zainteresowanie kształceniem w Centrum Edukacji RENOMA w Krakowie, wszystkich zainteresowanych nauką zawodu od września, zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsca: https://szkolarenoma.pl/rekrutacja